PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99069}

Szminka na twoim kołnierzyku

Lipstick on Your Collar
6,9 37
ocen
6,9 10 1 37
Szminka na twoim kołnierzyku
powrót do forum serialu Szminka na twoim kołnierzyku

Dziewczyny...super jest ten film ...hihihi...ale przejdźmy do rzeczy....jesteśmy wreszcie same..mam nadzieję, że Jasinek nas tu nie znajdzie...Czekam na Was :-))))))))))))))))))))))))))))

lollii

Melduję swoją gotowość bojową, swoją drogą świetna zabawa :P

Joern

jestem pełna podziwu!!!!!!!!! czekamy na resztę Wojowniczek o Dobrą Sprawę :-)))))))))))))))))))))

lollii

Szukałam 10 minut, ale znalazłam :D O co chodzi z tym Jasinkiem?? Chyba jestem niedoinformowana :D:D Najważniejsze, żeby Violetka nas nie znalazła, bo nawjeżdża na wszystko, co lubimy ;P

Electra_Firefoxx

zglaszam swoja pelna gotowosc ;P. W trakcie poszukiwania wysiadl mi net, i musialam szukac od poczatku, ale w koncu dotarlam ;-). Radujmy sie ;D

flexia

hahahhah..jestem pełna enuzjazmu i radości , że jestesmy w komplecie...Jasieniek to nasz Johnny, który plecie od czasu do czasu, ale to prawda Electro...najwazniejsze, że Panna Fioletowa nas tutaj nie odnalazła...teraz kiedy już jestesmy na naszej stronce pora zacząć obrady...wysłuchac Waszych propozycji...Starych Wyjadaczek Filmowych to dla mnie zaszczyt i przyjemnośc...czyli kiedy ruszamy na podbój? gdzie? i z kim będziemy walczyc? całusów moc :-))))))))))))))))

lollii

kiedy na podboj ? Jak najwczesniej ;-D. Skoro wszystkie jestesmy chetnie i gotowe do walki, wybranie celu nie bedzie stanowilo problemow. A wiec do najblizszego, wojowniczki ;*********

flexia

miło mi, żesmy zgodne...ale komu w czapę ja się pytam ,-)))))

lollii

chciałabym, żebyśmy wszystkie miały ochotę przywołac do porządku filmowych ignorantów, dewiantów, maruderów, nudziarzy, niedowidzących...jeśli polegną na polu bitwy to dobrze, jeśli przeżyją...nie będą juz tacy jak przed walką...może należałoby zawężyc krąg poddanych lustracji i wnikliwej obserwacji.....czy to będą mogący się bronić użytkownicy, czy też niemi gwiazdorzy??/..ja się zastanowię i podam swe propozycje..czekam na Wasze..moje Drogie Wojownizcki .....:-))))))))))))))) pozdrawiam

lollii

z pewnością na pierwszym miejscu trzeba będzie przywołać do porządku Pannę Ultra, ale nie wiem, czy się da. Johnego lubię, chociaż jest dziwny, ignorancki i egoistyczny... Ale jakbyśmy zaczęły walczyć z jego ignorancją to prędzej padłybyśmy ze zmęczenia niż dałybyśmy mu radę :D

P.S. Na tym filmie będziemy zakładac tematy, o których będziemy rozmawiać tylko my, ale o tym już wiemy ;)

Electra_Firefoxx

A tak w ogóle, czy to zgodne z regulaminem, żeby takie tematy nie na temat zakładać? ;) Uwaga, bo jeszcze nas wyrzucą ;P:D

Electra_Firefoxx

najwyżej nas wyrzucą, mówi się trudno ;P. A tak wogóle, to komu przeszkadza jeden mały temacik :D.
A jeśli chodzi o bitwe w słusznej sprawie to popieram Electrę i zaproponowany przez nią cel.

flexia

Moje drogie towarzyszki broni :) witojcie po mej dłuższej nieobecności :P

1.Żeby nie zamknęli tego tematu musimy coś napisać o filmie.
2. Zaproponowany przez was cel wydaje się być dosyć nieosiągalny z uwagi na brak danych w ulubionych itp..chyba ze wiecie na jakim forum owa osoba się udziela.
3. Mnie osobiście bardzo wkurzył Johnny cóż jednak, jego nikt nie przegada, a ja już się poddałam bo nie mam do takich ludzi aż tyle cierpliwości..


Film "Szminka na twoim kołnierzyku" jest świetny!~!!!!!!!!!!!! pozdro :)

Joern

no to ja w takim razie proponuje zawedrowac na forum Jessicy Alby gdzie czekalaby nas walka z Szajba i Sky Angel ;)

Ten film jest boski! Jak go ogladam to czuje sie jakbym byla w niebie!

flexia

Hehe ja tam mogę was wesprzeć na owym forum :) już rzecz jasna prowadziłam pogaduchy z Szajbą na ten temat ale on jest tak nią zauroczony że nie widzi nic poza jej urodą...jestem za pomysłem Flexii :) pozdro :)

Joern

jestem za... moje Nieustraszone....czyli trzeba Szajbie wybic szajbę -albę z głowy ma sie rozumieć???? całym sercem będę bronic naszej sprawy... a potem pzryjdzie i pora na Violet...niech bogowie mają naszych nieprzyjaciół w opiece ..bardzo Was gorąco pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki i nie tylko tam....


p.s. wszystkie uwielbiamy film Szminka na twoim kołnierzyku i myślę, że twórcy tego wybitnego obrazu byliby uradowani mając swiadomość, że film został doceniony...dobry montaż...to też warto docenić :-))))))))

p.s. wkrótce zaczne działania na blogu, nie chceżebyście myślały, ze jestem wstrętnym leniwcem ,-)))

lollii

...witam Kochane..wreszcie, p długich próbach udało mi się zmienić avatara, ale cały czas to ja!
byłam pokłócic sie trochę z Szajbą, ale znalazłam perełkę max irytująca ..niejaką sky angel ( tez na temacie u Alby " totalna żenada"....kompletny osioł!!!!!!


.....podobał mi się w tym filmie Bernard Hill w roli wujka Freda, wyczuwam, ze Elektrze też pzrypadł do gustu, a Wam moje Wojowniczki?

:-))))))))))))

lollii

rozbroił mnie nowy avatar Violet :-)))))))))))))))))))))))))))) ))))))))

lollii

loooooool naprawde niezly ten av Violetowej ;P. Co do Sky Angel to jest naprawde wielce zakuty leb, Alba i inne "Slicne aktolecki" jej go zakuly. Moze uda sie go jakos odkuc ;)

flexia

jestem Kobietki...wróciłam z nagłych wojaży..wybaczcie żem nie zdążyła się pożegnać z Wami..ale wszystko odbyło się w expressowym tempie...:-))))))....rozpoczęł ąm brutalny temat na Reese W. ,-)....kim by się tu zająć jeszcze??sky angel jest tak naiwna, ze aż żal mi się z nią kłócić, Szajba..mam wrażenie lubi się pzrekomarzać, a Violetowa uciekła gdzie pieprz rośnie...i co my teraz z robimy?

lollii

Pragnę stwierdzić że jeśli pojawimy się na stronce Resee to ponownie spotkamy się z kopniętym Johnnym :p nie wiem jak Flexia ale ja już mam gościa po dziurki w moim kochanym nosie :P oczywiście jeśli uradzimy że tam organizujemy nalot, ja także się na to piszę :)

Ps. moja częstotliwosć pisania będzie nieco miejsza z uwagi na to że wczoraj złamałam rękę...cóż mimo to będę walczyć :p pozdrawiam muszkieterki :)

Joern

Johnny zyje w swoim wlasnym swiecie i nie dopuszcza mysli, ze istnieje jakis inny, ten prawdziwy. Nie ma po co wyprowadzac go na ten prawdziwy, bo jeszcze sie chlopak zalamie...

Niech raczka ci sie szybko zrasta ;)

lollii

kochana Flexio, nie ma sensu pdejmowac jakiejkolwiek rozmowy z tą niedorozwiniętą niedorajda na wiadomym forum ( J.A.) to wyjątkowa kreatura..nie dość , ze wulgarny cham, prostak, to jeszcze dokumentnie zakompleksiony i niedowartościowany. Nawet podejrzewam, ze zalążek choroby psychicznej w tej bezrozumnej głowie się rozwija, a to już jest niebezpieczne. Zauważyłam, ze najlepiej go ignorować. po co dyskutowac z kimś , kto nie ma najmniejszego pojęcia o kinie, filmie...mnie się uczepił jak rzep psiego ogona w temacie jakiegoś lancelota..olej dziada, b onie warto czytać bzdury moja Kochana. do rychłego. Nie myślisz o jakimś nowym temacie? :-***

lollii

Taaa... Nikczemna forma życia zatruwająca kulę ziemską swoją marną egzystencją... Są ludzie i są parapety, ale że klamki się rodzą? Ehhh

Nowy temat *_______* łii *_* Masz może coś konkretnego na myśli?

lollii

moja droga..na forum albki zaczęła funkcjonowac nowa osobistość, która strasznie popiera Ziomala. Jest oczywiście strasznie inteligentny w "". Dopisał sie dzisiaj w trzech tematach, w avatarze ma wytatułowaną pupe. Kim on naprawde jest?? :-))))))))))) odpowiedź w moim najstarszym temacie przy fotce Keanu Reevesa!!! ,-)
Niech Ziomal ma grono enteligentnych kumpli, co takie mondre rzeczy wypisują :*** :DDDD

lollii

Niejakiem Rapaccini'emu szkodzi chyba brak czekolady. Albo jej nadmiar. Tak czy inaczej, cos mu szkodzi xD. Czytajac jego wypowiedzi nawet nie mialam sily sie smiac - nie warto jest sie wysmiewac z ludzi chorych...
Czyzby szykowala sie kolejna batalia *_*?

lollii

tak Kochana..chciałabym tego :-))) Rapaccini wiesz juz kim jest? :-)))))

lollii

Hmm... Chyba nie zabardzo, droga towarzyszko. Uchyl rąbka tajemnicy *_*

flexia

kochana wejdx tera z na moje forum na najstrszy temat "piękni panowie pod nóż" . Na początku tego tematu jest odpowiedx kto to!!!

lollii

Moja droga Muszkieterko..zrobiłam tak wna wypadek gdyby niepożądany "KTOS" nas tutaj odwiedził. Sprawdź raz jeszcze w podtytule tego mojego tematu...Ciesze sie niezmiernie, że głupol Ci sie podoba. Im więcej takich głupoli na forum Alby tym gorzej dla Ziomala ( pomimo iż on tak samo głupi!!!) :-))))))))))

lollii

"MOJE DRUGIE WCIELENIE!!!!!!!!" O_____________________________________O"
No... Chyba, że tak... xD

użytkownik usunięty
flexia

Witam kochana! jednak ta niedorowinięta pierdoła Ziomal przegina pałę. W każdym upatruje sie mnie, a według mnie ta osoba z żółtym autem w avatarze to chłopak(zresztą nie wiem), jednak nie jest to ani mój brat, ani facet!!! Jak sie wkurzę to zacznę byc wulgarna..takie komentarze są bezsensowne, ale przeciez wiemy, że nie sztuka byc wulgarnym i chamskim.
całuję :***

p.s. nigdy nie używajmy tutaj w temacie swoich nicków, bo to potem można sprawdzic, w jakich tematach sie udzielamy.

użytkownik usunięty

o cholea!zapomniałam sie pzreklogowac .......................

Ehhh ten źąąąąąąąąąąąąą(m) jest poprostu tragiczny... Trza cos z tym zrobic. Co proponujesz? Jedyne co źąąą umie robić to być wulgarnym...

flexia

Kochana ...zaraz powiem, błagam Cię wykasuj rapaciniego z Twojego tematu

lollii

Ok, niebezpieczeństwo zostało zneutralizowane

flexia

trzeba Kochana go jakos zgnoic. Narazie z jednej strony niech będzie głupawy Rapaccini...niech reklamuje enteligentnego ziąąąąąma (,-)))))))))...ale myślę, że możnabyłoby wkroczyc jakoś do akcji i go sponiewierac...jednka pozostałyby tylko słowa...myślę, ze trzeba zaatakowac dziada. Walę na to skisłe forum..jak nabiorę sieł po obiedzie :-DDDDD
Byłoby cudownie gdybyś była ze mną, ale jeśli szkoda Ci czasu i nerwów, to ja to zrozumię Kochana.... :****
p.s. dzięki serdeczne za skasowanie :-)))

lollii

Kochana Wojowniczko, będę walczyła ramię w ramię razem z Tobą *_*. Nie można dopuścić do tego, żeby głupota źąąąąąąąma zatryumfowała *_*.

lollii

O lolliu, wojowniczko! Prowadziłaś grę w podchody, jako Rapacini.. Dobra by była z Ciebie agentka, naprawdę :P

Mam pomysł drogie panie moje (może zaprośmy teżtu Kakiharę). Zróbmy sobie nowe konta i przeprowadźmy nalot na kogoś z dużą ilością fanów. Nie wiem, jak Was, ale mnie np. denerwuje, kiedy ktoś naprawdę bez stażu aktorskiego, talentu, kto jedyne co ma to ładną buzię, ląduje w TOP 100. Albo nawet w TOP 500.

lollii

O co tu chodzi?

ewasko

to już przeszłość...takie tam rozmowy poza planem;))
p.s. podobał Ci sie film?

lollii

Właściwie to jest chyba serial i myślałam, że dowiem się tu o nim czegoś więcej...ale trafiłam za to na dość dziwną dyskusję :D

ewasko

Dyskusja rzeczywiście jest dość dziwna napewno to noie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozmowy. W zasadzie ja nie o tym , mam wielką prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie mogę obejrzeć lu ściągnąć ten serial szukałem ale nigdzie nie mogę znaleźć, Chcę go obejrzeć głównie ze względu że gra w nim mój ukochany aktor Ewan McGregor -jestem jego wielkim fanem jego i jego ogromnego talentu, widziałem prawie wszytskie filmy w których wystąpił i ten serial byłby dopełnieniem mojej kolekcji , jestem przekonany iż mimo że serial ten może nie jest jakiś wysokich lotów to obecność Ewana podniosła wartość tego przedsięwzięcia

lionel

wprawdzie od postu minęło 2 lata, a ja i tak nie wiem o co chodzilo w tym temacie, ale lionel może znalazles serial ? tez chciałabym bardzo obejrzec, bo Ewan w każdym wydanie wydaje sie byc autentyczny,a skoro serial dzieje sie w latach 50. to musi byc ponadto mega uroczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones