The Who

powrót do forum osoby The Who

Znacie jakieś najlepsze utwory tych szarpidrutów? Jeśli tak podawać!

Marik1234

Oczywiście My Generation, ale jeśli chcesz posłuchać bardziej ambitnych utworów to koniecznie posłuchaj albumu Who's Next z 1971 roku (piosenki tj. Baba O'Riley, Behind Blue Eyes, Won't Get Fooled Again) i albumu Quadrophenia z 1973 roku (The Real Me, Doctor Jimmy, I'm One). Mam nadzieję że pomogłam. LONG LIVE ROCK!

Marik1234

IMO ich najlepszym albumem jest "Tommy" - polecam.

Marik1234

Jeśli chodzi o The Who, to słuchaj całych albumów, a najważniejsze są ich dwie opery rockowe - Quadrophenia i Tommy.

Marik1234

Ja bym dorzuciła jeszcze do powyższych parę singli takich jak "Water", "Who are you", "Empty Glass". W tym ostatnim szczególnie widać jak chłopaki potrafią się bawić muzyką :) Nie wspominając o ponad 14-minutowym wykonaniu "My Generation" na płycie "Live at Leeds" - niesamowite!

Marik1234

Pakiet startowy The Who (całe albumy):

1. "Live at Leeds" (jedna z najlepszych koncertówek wszech czasów i zdecydowanie najlepszy album The Who).
2. "Who's Next" (najlepszy studyjny album zespołu, z takimi nieśmiertelnymi utworami, jak "Behind Blue Eyes", "Won't Get Fooled Again", "Baba O'Riley" czy "Bargain").
3. "Meaty, Beaty, Big & Bouncy" (składanka zawierająca wszystko co najlepsze z okresu przed wydaniem dwóch powyższych pozycji).

Późniejszych albumów możesz posłuchać na własną odpowiedzialność. Ja do tego ręki nie przyłożę ;)

Pablo69

Czemu? Quadrophenia ma świetnie piosenki, Who Are You tez obowiązkowo dla fanów The Who

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones