PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1096}

Monty Python i Święty Graal

Monty Python and the Holy Grail
8,0 170 266
ocen
8,0 10 1 170266
8,1 34
oceny krytyków
Monty Python i Święty Graal
powrót do forum filmu Monty Python i Święty Graal

Przyznam się bez bicia, że nie obejrzałem do końca filmu. Rozumiem że nie powinno się oceniać w
połowie, ale po prostu nie dałem rady. Nie jest to jakiś hejt, czy troll, ale chciałbym dowiedzieć się czemu
jest tak wielu zwolenników grupy Monty Python, nie rozumiem fenomenu tej komedii. Humor
przedstawiony w filmie nie trafia do mnie, jest wręcz żenujący, już głupkowate american pie czy inne
hamerykańskie komedie rozmieszają mnie bardziej niż Monty Python (przede wszystkim oglądając filmy
pokroju szarlotki, wiem z czym będę się mierzył i wiem że ten film jest po to aby obejrzeć go przy piwie
z kolegami). Proszę jednak nie brać tego do serca, każdy ma inny gust i jeśli będziecie mnie szanować,
to ja was również.

użytkownik usunięty
juhcwepud

do jednych trafia absurdalny humor, di innych nie
to najlepsza komedia wszechczasów :)

ocenił(a) film na 9
juhcwepud

Nie podoba Ci się - koniec. Nie szukaj powodów, to ten typ filmu który wzbudza kontrowersje. Przede wszystkim jest to parodia, akurat w tym konkretnym obrazie jest tego mniej ale w ogólnym zamyśle jest to "polewka" z różnego typu ludzi, systemów władzy, korporacji etc. To taka puszka Coli na pustyni, śmiejesz się z czegoś w czym żyjesz. Nie wiem, tłumaczenie jest zbędne, po prostu Tobie to nie odpowiada. Chociaż porównywanie do żałosnych amerykańskich komedii jest trochę poniżej pasa no ale cóż. Twoja wola.

ocenił(a) film na 2
fmuszynski

dzieki, za odpowiedz, zgadzam sie z Tb :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones