PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 624
oceny
7,9 10 1 185624
8,3 35
ocen krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana
ocenił(a) film na 9
kevin_moore

Oj Twoj gust filmowy jest kiepski skoro film Pila III oceniles na 8 a klasyk pokroju Zywotu Briana tylko na 5. Ale jest to tylko moja subiektywna ocena wiec bez urazy

ocenił(a) film na 5
Skowron91

nie śmieszy mnie ten film- również moja subiektywna ocena, pierwsze trzy piły uwielbiam bo miały zaskakujące zakończenia, ale w sumie co ma piernik do wiatraka...

ocenił(a) film na 8
kevin_moore

Mam wrażenie, że Ty pod uwagę bierzesz same końcówki. xD

ocenił(a) film na 5
ZupkaChinska

koncówka niekiedy potrafi schrzanić dobrze zapowiadający się film ;)

ocenił(a) film na 6
Skowron91

dla kogo klasyk dla tego klasyk-mnie również nie bawi to prymitywne poczucie humoru...

ocenił(a) film na 9
adryanusz_88

O chyba sami "obroncy krzyza" sie wypowiadaja. Jestem ciekaw jakie filmy smiesza Ciebie? Tak na serio. A wedlug mnie nikt inny nie patrzy na caly ten nasz nadety i dretwy do bolu swiat z taka ironia jak grupa Monty Pythona. A 63 miejsce w rankingu filmweb-u swiadczy o tym ze jednak dla wiekszosci ludzi jest to klasyk, ale kazdy lubi to co lubi. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Skowron91

Z 'obrońcami krzyża' mało mam wspólnego ;) z pewnością nie śmieszy mnie większość filmów MP. Od razu mówię, że nieznaczna część gagów, scen z filmu wywołuje u mnie uśmiech-stąd ode mnie 6. Większość filmu natomiast prezentuje właśnie to co wg mnie jest bardziej żenujące aniżeli śmieszne i nawet nie chodzi mi o samą tematykę filmu.

adryanusz_88

z tego co mi wiadomo, Monty Python prezentuje inteligentny humor... a nie prymitywny... ;)

ocenił(a) film na 6
asia0123

Po inteligencji czego innego oczekuję. Na pewno nie są to prostackie gagi.

adryanusz_88

najpierw piszesz, że to prymitywne, potem, że nie jest to prostackie...

ocenił(a) film na 6
asia0123

Inteligencja w filmie wg mnie nie charakteryzuje się prostackimi gagami - teraz jasne?

adryanusz_88

a czemu to są Twoim zdaniem "prostackie gag"i?

ocenił(a) film na 6
asia0123

Bo gagi, dowcipy w tym filmie w większości przypadków wywołują u mnie zażenowanie a nie uśmiech na twarzy :]

adryanusz_88

ponoć o gustach się nie dyskutuje ;) ja na początku przygody z Pythonami też nie byłam zachwycona wszystkimi skeczami, ale po obejrzeniu tego właśnie filmu można powiedzieć, że się wkręciłam i potem mogłam oglądać kolejne skecze i filmy bez przerwy xD ;)

adryanusz_88

troszkę więcej dystansu...

ocenił(a) film na 6
TomeQ14

dystansu do głupoty?

adryanusz_88

oczywiście.

ocenił(a) film na 6
TomeQ14

gdyby nie mój dystans film dostałby 1;)

ocenił(a) film na 10
kevin_moore

modrzew.............................................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones