PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 666
ocen
7,9 10 1 185666
8,3 35
ocen krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Dawno temu oglądałem niektóre odcinki ”Latającego cyrku Monty Pythona” oraz ”Sens życia” i ”Święty Graal”. Podobało mi się, ale jakoś nigdy nie umiałem podzielać zachwytu fanów Monty Pythona. Zdaję sobie sprawę, że to jeden z najwybitniejszych kabaretów wszech czasów, jednak do mnie nie do końca przemawia. Sięgając po ”Żywot Briana” miałem nadzieję, że bardziej się przekonam. Niestety utwierdziłem się w swoim sceptycyzmie. Przyznaję, że niektóre dialogi były świetne. Przyznaję, że kabaret jest satyrą na współczesną rzeczywistość. Kpi z pewnych społecznych zachowań, psychologii tłumu. Jednak prezentowana przez grupę forma przekazu to nie moja bajka. Były momenty, w których się śmiałem ale całokształt trochę mnie zmęczył. Trudno jest mi wystawiać ocenę ale uważam, że 6/10 to będzie z mojej strony ocena uczciwa.

użytkownik usunięty
galladorn

Podobna sytuacja jak u mnie: co jakiś czas przebłysk, ale ogólnie film dość nużący i mało śmieszny. 6/10

ocenił(a) film na 7

A dla mnie bardzo śmieszny. Uwielbiam filmy które nie idą z ogólnie przyjętym nurtem. Nawiązania do religii przezabawne.

ocenił(a) film na 8
magikaok44

A Najlepsze jest to że puki co nikt nie potrafi podrobić stylu Monty Pythona xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones