PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 624
oceny
7,9 10 1 185624
8,3 35
ocen krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Szukam:

ocenił(a) film na 10

Wersji z przekleństwami, oraz wydrzenoskami i borsuczymiśledzionami, jakby ktoś miał namiar na takową byłbym po 100 - kroć wdzięczny,


wszystkie wersje dotychczas znalezione przeze mnie w sieci są ugładzone, albo po prostu bez sensu, nawet ostatnia wesja co zassałem z Knapikiem też była bez sensu..
pozdrawiam.

Bad

Moze chodzi o wersje ze śp. Beksinskim?
Tez ogladalem kilka wersji i mysle ze chodzi o ta.
Niestety mam rmvb ale pewnie jest dostepna lepsza jakosc.

ocenił(a) film na 10
romanek1971

Potknąłem się już parokrotnie o wersję Beksińskiego, i faktycznie dialogi były nieźle przetłumaczone, jednak to nie to, wydaje mi się że znalazły się spece które i przy Beksińskim gmerały i powychodziły różne hybrydy.
Mi chodzi o prozaiczne:
"Jak jeszcze raz powiesz do mnie wielki nosie to ci przy ..ole!"

Bad

No wlasnie w mojej wersji ta prozaicznosc wystepuje )
Nie wiem moze sam Beksinski mial wersje ugrzeczniona i normalna.
Poraz pierwszy na ten film natknolem sie pod koniec lat 80tych jak pokazalo sie video i mysle,ze ta wersje ktora mam to ta sama
chociaz glowy nie dam.
Nie wiem jak chcesz moge Tobie wyslac na maila nie wazy duzo powinno szybko pojsc.

ocenił(a) film na 10
romanek1971

pewno że chce, bad79 na tlenie, ale musisz porobić paczki po mniej niż sto MB inaczej nie przejdzie, a ja ci sie nie chce z tym bawic to tez oka ;)

ocenił(a) film na 10
Bad

Witaj Bad myśle że takiej hybry nie znajdziesz :(:(:( ale życze owocnego szukania jeśli wogóle zaczniesz szukać :D:D .Wersja z Beksińskim jest najlepsza lepszej nie znajdziesz ( fakt ma kilka błendów w tłumaczeniu :D ).Możesz określić jaśniej o jaką Tobie chodzi wersje z przekleństawni może ją wcześniej widziałęś ?? .Żywot Briana" w polskich kinach. Cleese w Warszawie? -
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=19516 .Pozdrawiam :):):)

ocenił(a) film na 10
prezes4428

własnie mi sie wydaje że hybrydy powstały na podstawie tej pierwszej "brzydkiej wersji" beksy, pierwszy raz spotkałem sie ztą własnie wersją jakoś w połowie lat 90' potem pojawiły sie te grzeczne

ocenił(a) film na 10
Bad

Ja mam bardzo dobre napisy, być może te, o które ci chodzi, jak bedziesz zainteresowany to napisz na priv'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones