PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 618
ocen
7,9 10 1 185618
8,3 35
ocen krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Poniżej krytyki,

ocenił(a) film na 1

podobnie jak wszystkie znane mi filmy Monty Pythona. Co to za komedia, w której nie ma żadnej
śmiesznej sceny? Mi podobała się jedynie scena w restauracji w Sensie życia według Monty
Pythona.

msidor

Najwyraźniej różnych ludzi śmieszą inne rzeczy. To dość normalne.
Moim zdaniem ocena "1" bardziej klasyfikuje widza niz film.

ocenił(a) film na 8
msidor

Twoja opinia i ocena filmu szydzącego ze zdewociałości akurat mnie nie dziwi, skoro katolickim gniotom o Ojcu Pio albo "Egzorcyzmy Anneliese Michel" wstawiłeś 10/10. Zrozum, że twój pożal się boże kościółek, który w latach 60 wydał tajny dekret nakazujący tuszowanie przestępstw seksualnych kleru pod groźbą ekskomuniki sam nie wierzy w to co naucza i w dupie ma moralność i etykę. A dlaczego waszych dzieci nie uczą tego na religii, na to pytanie odpowiedz sobie sam.

ocenił(a) film na 10
0600809730

O temat msidora dobrze skomentował zweistein, ale wypowiedź 600809730 wymaga oddzielnego komentarza, który mówi nieprawdę i jest klerofobiczny. Jak się nie rozumie działania "Crimen sollicitationis" a co dopiero tłumaczenia(czyli samej treści) to się nie powinno na ten temat wypowiadać. Niezależnie w co się wierzy . . wogl po co ja trollowi odpisuję.

ocenił(a) film na 9
0600809730

Kosciòł i wiara to dwie inne zeczy. Wedlug mnie. Zacznij rozrôzniac .

ocenił(a) film na 1
msidor

To nie jest żadna komedia Proszę Pana tylko BLUŹNIERSTWO. Nie nadaje się ani do krytyki ani do niczego, miejsce tego czegoś jest na dnie. Pozdrawiam serdecznie.

agatkaa2

Pozdrawiam również ?

ocenił(a) film na 9
msidor

Mnie smieszyl strasznie jak ogladalam pierwszy raz w wiekichyba 13 lat. moj brat byl/ jest milosnikiem monthy' ego i mial wszystkie filmy na kasetach. Smieszyl mnie strasznie. Dzis troche mniej bo juz ogladalam pare razy, bo doroslam itp , duzo zalezy tez od tlumaczenia.

ocenił(a) film na 9
oZeta

A zabawnych scen jest sporo. Bynajmniej dla mnie. Trzeba lubic angielski chumor

ocenił(a) film na 6
oZeta

Bynajmniej, powiadasz..?

_matowy

A chumoru nie doceniasz? ;)

ocenił(a) film na 6
zweistein

Humor w stylu "nadepnąłem na leżące grabie, trzonek uderzył mnie w głowę"? ;)

_matowy

A to już bliżej B. Hilla niż Pythonów. Ubaw po pachy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones