PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1099}

Żywot Briana

Life of Brian
7,9 185 568
ocen
7,9 10 1 185568
8,2 34
oceny krytyków
Żywot Briana
powrót do forum filmu Żywot Briana

Kompletnie nie moja bajka ledwo dotrwałem do końca i ten beznadziejny praktycznie w ogóle nie śmieszny angielski humor tragedia.....

slobi

Jasne, a Rembrandt to beznadziejny malarz. I jeszcze Michał Anioł rzeźbić nie umiał. ;)

ocenił(a) film na 9
slobi

Twoja zdolność do posługiwania się językiem polskim, to jeszcze większa tragedia.

ocenił(a) film na 2
Dragon_Niszczyciel

Wow aleś błysnął brawo długo nad tym myślałeś:)
A tak poważnie jak się nie ma co napisać to się właśnie próbuje zaczepić w taki a nie inny sposób...
Jak Ci coś nie pasuje to zmień forum na odpowiednie dla siebie i nie pier....

ocenił(a) film na 9
slobi

Niedługo, od razu PO ZOBACZENIU Twojego komentarza.
Nie, poważnie, zwróciłam uwagę na Twoją pisownię, kwestionować oceny filmu nie ma sensu.
Tutaj , na tym forum, jest mi wygodnie.

ocenił(a) film na 10
slobi

Masz gówniane poczucie humoru.

ocenił(a) film na 2
xiazeluka

No dokładnie to samo mogę napisać o Tobie skoro oceniasz ten film jako arcydzieło....

ocenił(a) film na 10
slobi

To jest arcydzieło. Ty arcydziełem nie jesteś. Stąd zawiść.

ocenił(a) film na 2
xiazeluka

Nie mam żadnej zawiści po prostu nie cierpię angielskiego humoru, zresztą z niektórych rzeczy (religia) nie powinno się żartować czytaj wyśmiewać....

ocenił(a) film na 10
slobi

Skoro nie cierpisz angielskiego humoru, to znaczy, że masz gówniane poczucie humoru. A z religii MP wcale nie kpią, jak na nich kwestia ta jest wyjątkowo dobrze wyważona. Gdzieś zauważył jakieś wyśmiewanie?

ocenił(a) film na 2
xiazeluka

No nie żartuj, jeżeli ty tego nie zauważyłeś ( nie da się nie zauważyć) to nawet nie mamy o czym gadać...
Co do angielskiego poczucia humoru to wiele osób nie cierpi takiego humoru także na pewno nie jestem sam:)

ocenił(a) film na 10
slobi

A co miałem zauważyć? Gdzie tam są kpiny z religii? Następny, który narzeka, ale nie wie, dlaczego narzeka?

Wiele osób nie ma poczucia humoru, fakt. Wyjątkowo nie jest to jednak powód do śmiechu.

slobi

To ze w 21 wieku istnieje cos takiego jak Abrahamowa religia ... to juz tragedia sama w sobie ... 5 miliardow oszolomow z Abrahamowych religi trzyma swiat w potrzasku i ciagle placze jak to ten pozostaly Miliard ich "uciska" Twoja inteligecja cie Uciska.... Albo raczej jej brak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones